Výklady dnů

výklad pro úterý 12.11.2013

Přeji krásné úterý. Karta dnešního dne jsou 4 hole; vše na této zemi podléhá koloběhu začátků a konců, to symbolizuje kruh, který je univerzální řečí vesmíru. Když se náš kruh točí v harmonickém rytmu, cítíme se skvěle, nemáme problém ukončit a znovu začít vše co je k tomu připraveno. Jak rychle se točí ten váš kruh? Zamyslete se dnes nad tím, zda ho příliš svou vůlí a představami "jak by to mělo být" nebrzdíte nebo, nezrychlujete.

-------------------------------------------------------

výklad pro sobotu 9.11.2013

Přeji vám krásnou sobotu. Dnešní karta 8 disků symbolizuje vnitřní i vnější rozkvět. Dnes si můžete užívat plody vašeho úsilí. Někdy se stává, že pro velká očekávání nevidíme tyto malé diamanty v podobě odměn za naše úsilí. Ale oni tu jsou. Jen stačí pořádně otevřít oči a srdce!

---------------------------------------------

výklad čtvrtek 7.11.2013

Přeji krásný čtvrtek. Dnešní karta je 14 Umění;Symbol Umění / Umírněnost je univerzálním principem spojování, slučování a kombinace. Abychom se stali mistry svého pravého „já“, je nutné uvést do rovnováhy všechny paradoxy a protiklady v našem nitru. Přijímejme dualitu života.

výklad úterý 5.11.2013

Přeji krásné úterý! Dnešní karta jsou 4 hole. Kdykoli nás láká začít něco nového, měli bychom se podívat, zda máme určité etapy ve svém životě vnitřně uzavřeny. Uvědomit si důležitost završení je součástí naší duševní čistoty. Když začínám nový vztah a budu mít v srdci neuzavřený ten minulý, když měním práci, loučím se s víkendem, starým nábytkem, který mi dlouho sloužil a vnitřně neukončím jejich místo v duši, budou se mi stále vtírat do vědomí jako by byli se mnou dokud si neuvědomím, že je čas se s nimi rozloučit. Karta také symbolizuje potřebu nahlížet na situace celostně.

--------------------------------------------------------

výklad pro 4.11.2013

Krásné ráno! Karta pro dnešní den je 0 Blázen, dokud přijímáme ve svém životě představu o sobě tak, jak ji zformovalo naše ego, může nám připadat " probuzený" člověk jako blázen. Když se vydáme na cestu sebepoznání, začneme vidět nebo spíše cítit věci nově. Blázen nám ukazuje cestu celistvosti a důvěry. Vše je dobré!

-----------------------------------------------

výklad sobota 2.11.2013

Dnešní karta je král disků, pentaklů; je archetypem tvorby na fyzické úrovni. Král nám dnes přináší energii k uskutečnění našich plánů. Neváhejte a prožijte si dnes uspokojení z tvorby!

---------------------------------------------------------------------------

výklad 1.11.2013

Dnešní karta je 8 mečů, meče symbolizují úroveň vědomí mysli. Někdy se stane, že řešíme nepříjemnou situaci a zahltíme sami sebe příliš velkým analyzováním tak, že nakonec jsme ještě ve větším zmatku než na začátku. V takových situacích je nejlepší se zastavit a zůstat v důvěře a ztišení. V napojení na vědomí srdce uslyšíme svou intuici, která nás povede. Jsou to jedny z nejtěžších úkolů, které nás na naší cestě potkávají, když se nám však podaří, pozvedávají nás do výšin uspokojení. Mnohé hrůzné scénáře se mnohdy vyřeší i bez našeho přičinění.

-------------------------------------

výklad 31.10.2013

Krásný den! Dnešní karta je 11 Síla; tato karta představuje skryté energie sil v nás, které bychom se měli během života učit poznávat a pracovat s nimi, aby nás neovládaly. Ve své celistvosti vyzařujeme kolem sebe vše co z našeho nitra známe i neznáme. Zamysleme se dnes nad těmi energiemi, které se občas derou přes naše tělo a my je nedokážeme ovládnout. Nezadržujme, přijímejme a snažme se pochopit jejich úlohu v našem životě.

--------------------------------------------

výklad středa 30.10.2013

Přeji krásnou středu! Karta pro dnešní den je 13 Smrt; může zosobňovat archetyp našich strachů z ukončení, konce, smrti. Když si uvědomíme, že něco končí proto, že jiné a možná lepší začíná, strachy již nejsou potřeba, že?  Ve skutečnosti nic nikde nekončí, jen dochází k transformaci projeveného v jinou úroveň. Jakou, záleží vždy na nás

----------------------------------------------

výklad úterý 29.10.2013

Krásné úterý přeji! Vesmír nám dnes poslal vibrace karty 0 Blázen; je archetypem mladíka, který si kráčí bezstarostně světem zbaven strachu. Tato zdánlivě lehkomyslná osoba, ale klame tělem. Má za sebou dlouhou cestu hledání pravdy, díky které mohla dosáhnout vědomí zbavené strachu a lpění. Blázen je volný a užívá si život. Milí lidé, okusme dnes kousek jeho nabízené bezstarostnosti, kterou nám Blázen nabízí, nechme vše plynout!

" Neobávej se. Neb, co není skutečné, nikdy nebylo a nikdy nebude. A skutečnost sama byla vždy a nemůže být zničena." (Bhagavadgita)

---------------------------------

výklad pro pondělí 28.10.2013

Krásné sváteční pondělí! Dnešní karta je 2 Velekněžka, je archetypem vnitřní svobody. Vnitřní svoboda jde ruku v ruce se sebevědomím a harmonií, je to stav kdy nebojujeme, ale důvěřujeme, že vše se děje tak, jak má. V té chvíli jsme také schopni pracovat se svou intuicí. Milí lidé vše co potřebujeme máme, stačí dnes jen přijímat!

-------------------------------------

výklad pro sobotu 26.10.2013

Dnešní karta je 7 Vůz; dnes bychom se mohli zamyslet na tím jak máme v sobě vyvážený princip střídání pohybu a klidu. Odpočíváte dostatečně,nebo naopak nejste moc aktivní. I tento princip duality by měl být v našem životě vyvážen. Karta také naznačuje nezbytnost změny. Přeji krásnou sobotu!

----------------------------------------

výklad na pátek 25.10.213

Přeji krásný pátek! Dnešní karta je 5 Mečů; meče symbolizují naši mentální úroveň vědomí. Jistě znáte situace, kdy se snažíte prosadit svůj názor a okolí ho nechce přijmout. Někdy stačí danou situaci přijmout takovou jaká je a dál nebojovat, tím někdy ,můžeme získat mnohem více než bojem. Taky se podívejme na případnou porážku z jiného úhlu pohledu, neboť zcela určitě v sobě nese dar uvědomění.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

výklad 24.10.2013

Karta pro dnešní den je 13 Smrt; tato karta je archetypem spirituální smrti, kdy se naše Bytí zbavuje ochran v podobě vzorců chování a potřeb vedení a dostáváme se do stavu naprosté důvěry. Dnes je skvělá příležitost vyzkoušet Bytí v důvěře. Pusťte dnes vše co jde, nebojujte, buďte v důvěře, že se vám děje právě to nejlepší pro vás a pozorujte! Situace, které se nám odehrávají před očima, tak dostanou jiný rozměr.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

výklad pro středu 23.10.2013

Přeji krásnou středu! Karta pro dnešní den je 0 Blázen; je to archetyp toho "lehkovážného" mladíka v nás, který jde za svým srdcem. Který když má pocit, že musí vidět stromy, sbalí se a jde. Jenže co je v životě více lehkovážnější poslouchat své srdce nebo logiku? Dnes doporučuji vyzkoušet si tu první variantu.

 

    výklad pro úterý 22.10.2013

Přeji krásné úterý! Dnešní karta je Král disků; je to archetyp vlády nad hmotnou úrovní vědomí.

Dnes je čas činů. Otevírá se příležitost získat důležité zkušenosti!

 

výklad pro neděli 20.10.2013

Dnešní karta je 5 pohárů; poháry symbolizují emoční úroveň vědomí. Pětka pohárů ukazuje silnou emoci zklamání. Pokud prožíváme jakoukoli negativní emoci, měli bychom si uvědomit, že má také svou pozitivní stránku. Pokud se budeme zaměřovat jen na to, co nám situace vzala, nebudeme vidět to, co nám dává. Stejně jako postava na kartě nevidí pro rozbité poháry, ty, které se právě naplnily.

--------------------------

Přeji vám krásnou sobotu 18.10.2013!

Karta pro sobotu 7 mincí, pentaklů, disků; disky symbolizují naši hmotnou úroveň vědomí, to znamená, že jsou nejblíže toho, co právě prožíváme. 7 disků ukazují možný strach z neúspěchu, ale i úspěchu. Každému z nás se občas stane, že nás přepadnou chmurné myšlenky, strachy. Je to přirozené, žijeme v dualitě a nemůžeme si myslet, že když půjdeme cestou světla budeme potkávat jen světlo. Světlo přece bez tmy nemůže být. Jak s takovými myšlenkami pracovat? Neodmítat je, přijmout, že mám z něčeho strach, ale zároveň se v tom nepiplat. Někdy je těžké věc přijmout a nechat plynout. Ve finále nám stejně nic jiného nezbývá, něž důvěra v to, že vše co se nám děje je pro nás to nejlepší co se nám může dít . Když tuto skutečnost přijmeme a nesnažíme se ji měnit svou vůlí, najdeme poklad ve formě řešení, o kterých se nám možná ani nesnilo. Jak jednoduché, že?.

-----------------

výklad 18.10.

Krásný pátek přeji! Karta pro dnešní den je 10 Kolo štěstí; takto přes tuto kartu dostáváme informaci, že hojnost a štěstí je pro nás stále připraveno, není potřeba si jej nějak magicky přivolávat. Jediné co musíme udělat je Být v pravdě. Čím více se dotýkáme pravdy o sobě a jsme vděční to co nám bylo zde ve hmotě dáno, tím více se nám otevírá vedení k hojnosti.

------------------------------------------

Výklad středa 16.10.2013

Karta pro dnešní den jsou 2 meče; meče symbolizují úroveň vědomí, dva meče meče nám ukazují, že žijeme v dualitě. Proto vše, co vědomím přijímáme a zpracováváme, bychom měli brát z pohledu duality, jen tak můžeme najít ve svém srdci mír. Není nic jen dobré nebo jen špatné,vše zde na zemi má dvě mince. Nejjednodušší cesta je cesta přijímání toho v čem se právě ocitáme. Pokud je situace více negativní zrcadlí nám náš negativní postoj k ní, když v ní budeme hledat také pozitiva, váhy harmonie se budou vyrovnávat.

-----------------------------------------------------------

Výklad pondělí 14.10.2013

Přeji krásné pondělí! Dnešní karta je 11 Spravedlnost. Toto číslo v tarotu je trochu ošemetné, protože se vykládá dvěma způsoby;podle Crowleyho je to Síla, podle Rider Waite tarotu je to Spravedlnost. Budu se držet té druhé varianty, protože z těchto karet jsme dnes vykládala. 11 Spravedlnost: Tato karta nám připomíná, že žijeme v dualitě a každý čin nese zároveň své následky, čím více jsme my sami uvnitř v harmonii, tím více jsou naše činy i jejich následnky pro nás harmonické. Většinou se rozhodujeme myslí a to pravou levou hemisférou, logikou, tam je také podstata duality, což znamená, že nás naše rozhodnutí většinou chytí do pasti kompromisů a ústupků vůči nám samým. Zkusme se dnes, pokud budeme stát před jakýmkoli rozhodnutím, na situaci nacítit srdcem. Vědomí srdce v dualitě není, povede vás jen vaší cestou duše.

--------------------------------------------------

Dnes nám vesmír nadělil kartu 10 pentaklů; bohatství na všech úrovních vědomí. Milí lidé bohatství je pro nás neustále připraveno, jen my svými očekáváními, manipulací, potřebami si stavíme zdi. Zkusme dnes tyto naše vzorce nepožívat a být vděční třeba jen za pohled na krásný strom, uvidíme co se bude dít dále, důvěřujte!

 

Fotka: Dnes nám vesmír nadělil kartu 10 pentaklů; bohatství na všech úrovních vědomí. Milí lidé bohatství je pro nás neustále připraveno, jen my svými očekáváními, manipulací, potřebami si stavíme zdi. Zkusme dnes tyto naše vzorce nepožívat a být vděční třeba jen za pohled na krásný strom, uvidíme co se bude dít dále, důvěřujte!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

výklad pro 12.10.2013

Krásnou sobotu! Karta dne: 5 mečů; když přijmeme skutečnost, že život je úžasná hra se svými výhrami i prohrami, uvědomíme si, že všechny strachy, které pocházejí z minulých negativních zkušeností, nejsou nic jiného než nesprávně pochopené úkoly. Karta mečů nám připomíná, že pokud jsme v minulosti někdy zažili porážku, můžeme si vždy vybrat: buď se budeme donekonečna babrat v minulosti a oživovat si tak tuto situaci a emoce, které vyvolala do současnosti, nebo obrátíme úhel pohledu a uvědomíme si, že to co nás čeká porážka rozhodně nemusí být, tak proč se jí zaobírat. Porážka nám také může mnohé odhalit, například naše přílišné lpění na hmotě. Milí lidé nebojte se svých chyb, přijměte je jako skvělé učitele, bez nich bychom nebyli celiství!  

 

výklad pro den 11.10.2013

Přeji krásný pátek! Karta pro dnešní den 8 pohárů, nám dnes ukazuje velké emoční vyčerpání, které jde ruku v ruce s energetickým i fyzickým. Pokaždé, když se cítíme v takovém stavu vyčerpanosti, neschopnosti nic dělat, ukazuje nám naše tělo, že ještě neznáme své hranice a překračujeme je. Je to výzva začít pozorovat, kdy dělám to co vyhovuje ostatním, ale i mě a ne jen to co vyhovuje ostatním. Každý takový stav netečnosti přijímejme jako dar, který nás vede k většímu sebepozorování a moudrosti vědomého bytí.
 
 
 

Fotka: Přeji krásný pátek! Karta pro dnešní den 8 pohárů, nám dnes ukazuje velké emoční vyčerpání, které jde ruku v ruce s energetickým i fyzickým. Pokaždé, když se cítíme v takovém stavu vyčerpanosti, neschopnosti nic dělat, ukazuje nám naše tělo, že ještě neznáme své hranice a překračujeme je. Je to výzva začít pozorovat, kdy dělám to co vyhovuje ostatním, ale i mě a ne jen to co vyhovuje ostatním. Každý takový stav netečnosti přijímejme jako dar, který nás vede k většímu sebepozorování a moudrosti vědomého bytí.

výklad pro den 10.10.2013

Přeji krásný čtvrtek! Dnešní karta 2 poháry je nádherným symbolem energie, která protéká celým naším projeveným světem, propojuje nás s vesmírnou i zemskou energií i se všemi lidmi. Propojuje nás přes emoce s každým kamenem, stromem, hrnkem i vodou, která je v něm a vy se ji právě chystáte vypít. Když si toto budeme občas uvědomovat, blížíme se k vědomému životu, který se nám už nebude zdát tak jednoduchý, nudný a stále stejný. Milí lidé užívejte si ty to dary!

Fotka: Přeji krásný čtvrtek! Dnešní karta 2 poháry je nádherným symbolem energie, která protéká celým naším projeveným světem, propojuje nás s vesmírnou i zemskou energií i se všemi lidmi. Propojuje nás přes emoce s každým kamenem, stromem, hrnkem i vodou, která je v něm a vy se ji právě chystáte vypít. Když si toto budeme občas uvědomovat, blížíme se k vědomému životu, který se nám už nebude zdát tak jednoduchý, nudný a stále stejný. :) Milí lidé užívejte si ty to dary!

výklad pro den 9.10. 2013

Doporučení karty pro dnešní den: Princezna (Páže) pohárů; princezna je archetyp člověka, který vidí pravdivě své city (poháry symbolizují emoce). Někdy je těžké si přiznat, že lidi které milujeme a kteří s námi žijí, nevlastníme, a přesto se tak někdy k nim chováme. Princezna nám dnes doporučuje uvědomit si své city ke svým blízkým a "zpravdit" je. Někdy si myslíme, že se někdo k nám chová špatně, ale není to jinak? Nechová se náhodou jak chce on/ona? Jen NE PODLE NAŠICH PŘEDSTAV? Milí lidé neviňme se za naše chyby, vždyť ony nás učí! Tak vzhůru do sebeobjevování!